Etiket Çeşitleri

Talep edilen Ölçü ve Ebatlarda En Uygun Fiyatlarla  Etiket Üretimi Yapılmaktadır

 Termal Etiketler


Termal etiketler, ısıyla aktive olan özel bir etiket türüdür. Bu etiketler, termal baskı yöntemiyle yazdırılarak kullanılır. Termal etiketler, özellikle barkod etiketlemesi, kargo takip, perakende satış ve lojistik gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.


 Kuşe Etiketler


Kuşe etiketler, ürünlerin tanıtımı için kullanılan parlak ve pürüzsüz yüzeyli etiketlerdir. Profesyonel bir görünüm sağlar, marka bilinirliğini artırır ve ürünlerin raf ömrünü uzatabilir. Farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılırlar.


 
 Vellum Etiketler


Vellum etiketler, çeşitli sektörlerde ürünlerin ambalajlama ve tanıtımında kullanılır. Bu etiketler, özellikle şık ve zarif bir görünüm arayan markalar tarafından tercih edilir. Vellum etiketlerin üzerine yazılan veya basılan metinler, arkadan hafifçe görünerek tasarımlara derinlik katar.


 
 A4 Laser Etiketler


A4 Laser etiketlerimiz, Laser, Inkjet yazıcı türleri ve fotokopi makinelerine uygun şekilde renkli/siyah baskıya uygundur. Ofislerden tutun depolara, evinizdeki baharatlıklara kadar istediğiniz her şeyin etiketlemesinde pratik ve kolay çözüm sağlar. 100'den fazla ölçümüz ve yüksek kalitemizle tam olarak istediğinizi elde edersiniz.


 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?Yüksek Kalite: Etiketlerimiz yüksek kalite standartlarını karşılar ve dayanıklılık sağlar. İleri teknoloji baskı makineleri ve kesim ekipmanlarıyla üretim yapıyoruz, böylece sizi en iyi sonuçlarla buluşturuyoruz.


Çeşitlilik: İhtiyaçlarınıza uygun birçok etiket seçeneği sunuyoruz. Yapışkanlı etiketler, termal etiketler, floresan etiketler, vellum etiketler ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı boyutlar, şekiller ve renklerdeki etiketlerimizle ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.


Özelleştirme: Markanızın kişiliğini yansıtan özelleştirilmiş etiketler sunuyoruz. Logonuzu, metinlerinizi ve tasarımlarınızı etiketlere entegre ederek marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.


Hızlı ve Esnek Hizmet: Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Hızlı teslimat süreleriyle projelerinizi zamanında tamamlıyoruz. Ayrıca, esneklik ve müşteri odaklı yaklaşımımızla isteklerinizi dikkate alarak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

 

Ribon Ebat ve Renk Seçenekleri En Uygun Fiyat Garantisiyle 

40 yıldır etiketlerde uzmanız, kalitemizle fark yaratıyoruz!

Etiketlere dokunan 40 yıllık ustalık


tt11
40

Yılı Aşkın Tecrübe

xxasdsdasf
200

Üzeri Ülkeye Gönderim

etiket-urun-cesitleri
2000 +

Üzeri Ürün Yelpazesi

home_internet_pic11
365

Gün Online Destek